Jdi na obsah Jdi na menu
16. 8. 2008

Obrazek

Westec Croquet Open 2008

V sobotu 16.8. proběhl již pátý ročník slavného croquetového turnaje. Při rekordní účasti proběhly tvrdé boje ve třech kategoriích (junioři, dospělí, důchodci).

První účastníci se začali sjíždět již v pátek aby připravili hřiště, doladili formu, probrali některé strategické momenty hry a zavzpomínali na minulé ročníky.

1. ročník - 2004Obrazek
2. ročník - 2005
3. ročník - 2006
4. ročník - 2007
5. ročník - 2008

Bez jakékoliv obavy z přehánění lze říci, že počasí letošnímu ročníku příliš nepřálo. Silnější povahy by mohly dokonce použít termín, že počasí bylo "nehezké". Ale zanechme hrubostí.

Právě nepřízeň počasí nám totiž ukázala jak vyzrálý kádr zákvodníků se soutěže účastní. Přes rušivé vlivy vytrvalého deště nasadili všichni účastníci do hry beze zbytku své srdce (až na některé :-) a se živly se dokázali poprat.

Akce pak byla doplněna dobrým jídlem a pitím, hrou v petang, spoustou hudby a zpěvu, promítáním v letním kině, hledáním hub a spoustou dalších příjemných aktivit.

Za organizační výbor bych tedy neváhal označit i tento, pátý ročník, za roočník úspěšný, který jen potvrdil stoupající kvalitu turnaje a zvyšující se počty účastníků.

Něco málo obrázků je připojeno pod textem, ostatní jsou pro účastníky k nalezení v připojené fotogalerii

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek