Jdi na obsah Jdi na menu
7. 5. 2008

ObrazekČtyři dny volna - co s ním? Hurá do Slovenského Raje.
Ve čtvrtek brrrrzo ráno jsme nastartovali motor a vyrazili směr Poprad.
Den předem jsem ještě doinstaloval zbrusu nový program do GPS a tak jsme pod vedením špičkové techniky na straně jedné a intuice na straně druhé dorazili až namísto.

Ubytování (a veškerou organizaci) zajišťoval Libor a bylo to bezchybné.
Spali jsme sami se sebou v super chatě (Chata Piecky) - takže nikdo neotravoval nás a nikoho jsme neotravovali my - idylka.

Po příjezdu, nezbytné relaxaci a Obrazekzákladním občerstvení jsme vyrazili na první výstup. Kousek od našeho ubytování byl nástup do doliny Piecky - tak jsme neváhali.
Počasí nebylo bohužel nic moc - takže poměrně často a dost pršelo - k vodě zespoda se tedy přidala i voda zhora :-(
Někdy v polovině doliny přišel velký test, kdy se Nikolka utkala s prvním větším "rebríkom". Výsledek byl jednoznačný - Nikolka po krátkém zaváhání vyhrála na celé čáře.

Druhý den nás čekala tůra ze Spišských Tomášovců na Podlesok a to celé Prielomem Hornádu. A protože jsme sportovci a měli jsme toho málo, tak jsme večer vyrazili do Aquacity v Popradu. Po několika aquapark-blue-diamond-01hodinách v termálních bazénech, něco šampaňském na baru a závěrečné laserové show jsme zcela spokojeni vyrazili zpět - abychom se uspali dobrým vínem :-)

V sobotu jsme se dopravili na Podlesok a vyrazili do doliny Suchá Belá. Po nádherném výstupu krásnou dolinou jsme se rozdělili. Část nabrala kurz na Pilu-Piecky - z kolektivu se ale vyčlenila úderná skupina, která vyrazila zdolat Kláštorisko.

Večer jsme se pak všichni setkali při závěrečném fotbalovém zápase, opékání slaniny a úplně závěrečném posezení při dobrém víně a kvalitní muzice ;-)

Ráno pak na některé z nás čekalo již jen pár intimních chvilek s alkoholtesterem a odjezd domů.

Bylo to krásné.

Fotografie: Co jsme viděli ve Slovenském Ráji
                Další fotografie (heslo)

Zajímavé odkazy: http://www.slovenskyraj.info
                        http://www.slovenskyraj.sk/
                        Live kamera
                        Aquacity Poprad

 

Náhledy fotografií ze složky Slovenský Ráj II

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář