Jdi na obsah Jdi na menu
 

ObrazekKoncem října se konal další ze srazů Olympus Friends Clubu. Tentokrát se sraz konal na Pálavě pod patronátem a za organizace našeho kolegy/kamaráda Kaspyho.
Původně měla jet i Iva s holčičkama, daly ale přednost pohodlí útulného pražského bytu 
Vyrazil jsem tedy sám. Ubytováni jsme byli v penzionu Venuše v Mikulově. Domácí, který vládl penzionem byl Laďa.
Laďa je chlapík z Moravy, fortelný, přímý, prostě byl hustej a někdy až moc. Asketové by v jeho přítomnosti omdlévali, jeptišky hromadně opouštěly klášter. Nám přišel takový domácí. (popis Ladi je vypůjčen od Kaspyho – lépe bych to prostě nepopsal).
Dojel jsem o den později než spousta kolegů a atmosféra v penzionu již byla značně domácká – bylo vidět, že se s panem domácím již řádně skamarádili :-D
Večer pak probíhal ve znamení testování spousty, pro normálního smrtelníka nedosažitelných, objektivů – testováním novinky od Olympusu, PEN-1. Následně se to pak začalo podobat jízdě na horské dráze – Vincentka tekla proudem, hrálo se, békalo se a když přijel Miropp se svou aparaturou….
Ráno se ale všichni poctivě sešli u snídaně a vyrazili. Každý jinak, každý jinam, ale všichni šli fotit.
My jsme vyrazili autobusem do Horních Věstonic. Odtud pak pěšky směrem do kopců, směrem k hradům, směrem ke krásným výhledům a dále pak směrem zpět k Mikulovu.ObrazekOdpoledne po návratu jsme pak vyrazili na „Svatý kopeček“ v Mikulově, který se týčil přímo nad naším penzionem. Bohužel jsme si jako jeden muž nikdo nevzal přechoďák a tak fotit přímo do zapadajícího slunce bylo kapánek obtížné (budu si muset pořídit větší brašnu – už se nevejdu).
Večer pak povinný sklípek – ráno pří minusových teplotách škrábání oken a odjezd na Prahu…
 

Náhledy fotografií ze složky Pálava

 


Archiv

Kalendář
<< září >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Statistiky

Online: 12
Celkem: 666587
Měsíc: 21842
Den: 684